Культура та мистецтво Новоукраїнщини         

    П`ятниця, 19.04.2019, 06:58  

                                    

                               

                          Ви увійшли як Гість | Група "Гості" | Головна | Санаторно-курортні та лікувально-оздоровчі заклади | Мій профіль | Вихід


                         

 Гусарське урочище (Новоукраїнський район)/Turizm/sanatorij_gusarske_urochishhe.jpg

Санаторій "Гусарське урочище” – чудовий куточок здоровя та гостинності, розташований на благодатній землі Кіровоградщини.
Проїхавши по Одесько-Кишинівській тpaci всього 70 км від Кіровограда, Ви потрапляєте в чудовий куточок здоров'я та гостинності, тихий i затишний, наче навмисне створений для душевного спокою.
У мальовничому куточку біля с.Піддубного Новоукраїнського району розташований санаторій "Гусарське урочище", який потопає у зелених насадженнях iз чудодійним оздоровчим повітрям на березі мальовничого водоймища серед лісу, багатого грибами, ropixaми, різнотрав'ям та квітами.

В географічному центрі Украни, в степовій Кіровоградщині, в шепоті столітніх гусарських дубів, де співають соловейки, стоять корпуси санаторію "Гусарське урочище".

Кіровоградщина - край машйнобудівників i хліборобів, працьовитих та гостинних людей. Через нашу землю пролягли стежки, якими ходив Тарас Шевченко. Саме тут засяяли таланти засновників українського професійного театру Марка Кропивницького, Івана Карпенка-Карого, Миколи Садовського, Mapi'i Заньковецької.
Наша земля дала класичній літературі письменника i державного діяча Володимира Винниченка, неосяжного мрійника Юрія Яновського, талановитого поета Арсенія Тарковського, філософа Дмитра Чижевського.
На цій часточці щедрої української землі, ім'я якій - Кіровоградщина, півтора століття тому на схилах урочища, якому потім народна поголоска привласнила їхнє імя, посадили гусари Елисаветградського полку дубовий ліс. Не дocлiджyвaли вони хімічний склад води, але цілющі властивості джерел, що б'ють на дні урочища, збирали до себе хворих усієї округи.
Вже 21 рік, з листопада 1989 року, в цьому рукотворному, унікальному ліci, на цій благодатній, цілющій землі ycпішно діє санаторій "Гусарське урочище".
Санаторій має двомісні номери зі зручностями у блоці та чотирьохразове харчування в їдальні.
Інфраструктура: бібліотека, літня естрада, танцювальний і дитячий майданчик, більярд, десертний бар, сауна, магазин з товарами першої необхідності, пляж, рибна ловля. Організовуються екскурсії і туристичні подорожі, вечори відпочинку і дискотеки. Санаторій має автономне тепло і водопостачання, гаряча вода подається від власної котельні, парковка особистого транспорту на території санаторію.
Телефони: (05251) 2-30-38, 37-2-24, факс: 2-30-38
Адреса: 27100 с. Піддубне, Новоукраїнського району, Кіровоградської області